trwa ładowanie strony...Usługi

Stomatologia weterynaryjnaZdrowe zęby są zwierzętom potrzebne tak samo jak ludziom, mają one jednak zdecydowanie mniejsze możliwości, by właściwie o nie dbać, dlatego właściciele powinni to robić za swoich podopiecznych. Złe warunki higieniczne, choroby pasożytnicze czy walki z innymi zwierzętami mogą negatywnie wpływać na stan uzębienia naszego pupila. Czworonogi odczuwające ból zachowują się tak samo, jak my: odczuwają dyskomfort przy dotykaniu, trudno jest im jeść, zwłaszcza twarde pokarmy, a przede wszystkim są osowiałe i w kiepskim humorze.

Stomatologia weterynaryjna pozwala rozwiązać wszystkie problemy ze zdrowiem jamy ustnej u czworonoga. Co prawda naszym pacjentom nie zakładamy plomb ani protez, możemy jednak uwolnić ich od dyskomfortu. Nasi lekarze bezboleśnie usuwają uszkodzone zęby, również przetrwałe mleczne. W przypadku odłamania się kawałka kła możemy również spiłować ostra krawędź, tak aby nie raniła języka i nie utrudniała zwierzęciu spożywania pokarmów.


LISTA USŁUG


  • sanacja jamy ustnej
  • usuwanie przetrwałych zębów mlecznych
  • ekstrakcja zębów

logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2022 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego