trwa ładowanie strony...Usługi

Profilaktyka – Szczepienia psów, kotów, odrobaczanie


Tak samo jak i ludzie, również zwierzęta narażone są na różnego rodzaju choroby. Odpowiednia profilaktyka weterynaryjna może je przed nimi ustrzec. Czworonogom zagrażają przede wszystkim infekcje pasożytnicze, dlatego czas na regularne odrobaczanie czy usuwanie pcheł powinien znaleźć się w kalendarzu każdego właściciela. Szczepienie psa lub kota z pewnością nie będzie dla niego najprzyjemniejszym doznaniem, może jednak zwiększyć jego odporność i zapobiec późniejszym nieprzyjemnym schorzeniom.

W trakcie choroby oraz powrotu do zdrowia konieczne będzie zadbanie również o odpowiednie odżywianie zwierzęcia – w naszej klinice zaopatrzyć można się w karmy lecznicze, o składzie bezpiecznym dla osłabionych przewodów pokarmowych.

Wykonujemy również zabiegi konieczne przed zagranicznym wyjazdem z czworonogiem – wyrabiamy paszporty dla zwierząt, przeprowadzamy chipowanie oraz wszystkie niezbędne szczepienia.LISTA USŁUG


  • szczepienia
  • odrobaczanie
  • pasożyty zewnętrzne
  • paszporty + chip
  • karmy lecznicze
  • zabiegi profilaktyczne – kastracja

logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2022 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego