trwa ładowanie strony...Hostel dla zwierząt

SAFE ANIMALS


Planujecie weekend poza domem, a Wasz zwierzak nie może Wam towarzyszyć lub z innego powodu nie możecie się nim zająć? ZAPRASZAMY!!!

Nasze Centrum oferuje usługi hostelu dla zwierząt. Przyjmujemy zwierzęta przez cały rok. Miejsce to zostało stworzone, by wyjść naprzeciw wszystkim tym, którzy nagle muszą znaleźć opiekę dla swojego psa czy kota. Proponujemy  zaopatrzenie psa w karmę, którą jada na co dzień. Zmiana zwiększa stres, a u wielu zwierząt powoduje również problemy żołądkowo-jelitowe, które mają niekorzystny wpływ na samopoczucie fizyczne i psychiczne Państwa pupila.

Pupil do hostelu musi zostać przywieziony z własną książeczką zdrowia lub paszportem oraz zaświadczeniem o szczepieniach. Powinien być także zaopatrzony (jeśli nie uzgodniono inaczej) w zwykłą, płaską obrożę, swoje posłanie i ulubioną zabawkę, o ile taką posiada.

Przed pobytem w hostelu należy zwierzę odrobaczyć i zabezpieczyć przeciwko pasożytom zewnętrznym.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
42 209-35-35
605-330-660
e-mail: klinika@klinika-weterynaryjna.com.pl


logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2022 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego