trwa ładowanie strony...MIROSŁAWA ZIEMBA

Kardiolog weterynaryny
https://www.centrum-weterynaryjne.pl/wp-content/uploads/2016/06/miroslawa-ziemba.jpg

Mirosława Ziemba

INFORMACJE KONTAKTOWE


781 522 511

mirka@kardiologzwierzat.pl


Nasz kardiolog weterynaryjny. Pani Doktor pojawia się u nas na umówione wizyty, podczas których można wykonać u niej pełną diagnostykę serca naszych małych pacjentów (Echo, EKG oraz ustawienie terapii kardiologicznej). Najczęściej odwiedza nas we wtorki, jednak w nagłych przypadkach zawsze można liczyć na jej przyspieszony przyjazd i jak najszybszą konsultację.

Doktor Mirosława Ziemba jest lekarzem weterynarii zajmującym się kardiologią i pulmonologią. Praca jest jednocześnie jej pasją obejmującą całe życie, której nie sposób wykonywać bez pełnego poświęcenia i miłości do wszystkich zwierząt.

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Już podczas studiów kształciła się pod okiem najlepszych kardiologów weterynaryjnych – dr n. wet. Magdaleny Garncarz oraz dr. Rafała Niziołka w specjalistycznej lecznicy weterynaryjnej Vetcardia.

Od kilku lat jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (EuropeanSociety of VeterinaryCardiology – ESVC). Jest to organizacja skupiająca najlepszych kardiologów weterynaryjnych w Europie. Ukończyła cztery kursy kardiologiczne na Uniwersytecie w Luksemburgu organizowane przez ESAVS (European School for Advanced VeterinaryStudies). Brała udział także w wielu innych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jest współautorką publikacji naukowych w zakresie kardiologii zwierząt.

Specjalizuje się w profilaktyce, diagnozowaniu oraz leczeniu chorób układu krążenia i układu oddechowego. Przeprowadza pełne badanie kardiologiczne wraz z badaniem echokardiograficznym serca u psów, kotów oraz małych zwierząt, takich jak świnki morskie, króliki, fretki i szczury, na własnym nowoczesnym aparacie ultrasonograficznym – ESAOTE MyLabAlpha. Wykonuje także badanie EKG, pomiar ciśnienia krwi, popłuczyny z drzewa oskrzelowego, punkcje klatki piersiowej i worka osierdziowego. Tym samym zapewnia jej pacjentom pełną diagnostykę kardiologiczną oraz pulmonologiczną.

logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2020 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego