trwa ładowanie strony...MAŁGORZATA ZUBA

Lekarz Weterynarii

Piotr Wywijas

INFORMACJE KONTAKTOWE


605 330 660

lekarze@gdanska81.pl


Lek. wet. Małgorzata Zuba. Weterynarię ukończyła w roku 2005 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Specjalista w dziedzinach chirurgii małych zwierząt oraz radiologii i diagnostyki obrazowej. Kopalnia wiedzy weterynaryjnej popartej wieloletnim doświadczeniem w połączeniu z ogromną wprawa w zabiegach z zakresu szeroko pojętej chirurgii narządowej i anestezjologii. Pani Doktor nie tylko posiada nerwy ze stali i niezawodna rękę, jest także bardzo wszechstronną osobą – posiada doświadczenie również w leczeniu koni i przeżuwaczy. Poza zamiłowaniem do zwierząt od najmniejszych do tych bardzo dużych, pani doktor pięknie tańczy, spędza mnóstwo czasu w podróżach i chętnie dzieli się nowinkami że świata kuchni wegetariańskiej.
logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2018 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego