trwa ładowanie strony...O nas

CENTRUM WETERYNARYJNE GDAŃSKA 81

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym. Zespół lekarzy i techników swoją codzienną pracą i wysiłkiem stara się zadbać o zdrowie i komfort swoich potrzebujących pacjentów. Nasze Centrum oferuje konsultacje chirurgiczne, radiologiczne oraz dostęp do wyszkolonych internistów. Chęć pomocy zwierzętom najbardziej potrzebującym, sprawiła, że Centrum pomaga również podopiecznym Fundacji „Bo Ja Kocham Psy”.

Zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt jest dla nas bardzo ważne. W trosce o Państwa czas i wygodę , zapewniamy dostęp do usług weterynaryjnych oraz bezkolejkowy system zapisów. Zakres usług, które oferujemy obejmuje zarówno działalność weterynaryjną jak i doradztwo dietetyczne i zoopsychologiczne. Pacjentom wymagającym intensywnej opieki zapewniamy leczenie stacjonarne w szpitalu.

Jeżeli to możliwe, prosimy o telefoniczną rezerwację wizyt.


https://www.centrum-weterynaryjne.pl/wp-content/uploads/2020/06/centrum-ekipa.jpg

logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2022 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego