trwa ładowanie strony...WPISY I ARTYKUŁY


Odwiedziny przedszkolaków

25 marca 2014
P12406655.jpg

W dniu 18.03.14 nasze Centrum odwiedziło grono łódzkich przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego  nr 54 mieszczącego się przy ul. Wólczańskiej 33. Grupa dzieci 3 i 4 letnich – BIEDRONKI.

Maluchami zaopiekowała się technik weterynarii Monika Krotiuk.

Pierwszym pomieszczeniem jakie odwiedziły dzieci było nasze laboratorium. Przedszkolaki z zaciekawieniem przyglądały się tajemniczym aparatom i uważnie słuchały ciekawostek opowiadanych przez panią technik. Każde z dzieci miało okazje wcielić się w role laboranta i obejrzeć przygotowane  preparaty pod mikroskopem.

Następnym punktem zwiedzania był szpital . Dzieci po kolei oglądały oddziały i sale w których hospitalizowane są nasze zwierzęta.  Zadawały mnóstwo pytań dotyczących zwierząt .

Wreszcie maluchy dotarły na sale operacyjną gdzie odbywał się zabieg  wykonywany przez lek. wet. Dominika Kowalskiego.  Dzieci  przez szybkę miały okazje zobaczyć jak wygląda praca lekarza weterynarii i asystujących mu techników.

Ostatnią częścią zwiedzania były gabinety weterynaryjne w których przyjmowane są nasi  pacjenci. Wszystkie narzędzia i aparaty zostały przez dzieci dokładnie obejrzane.

Staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania i w prosty sposób zobrazować im przebieg naszej codziennej pracy. Na koniec odwiedzin przedszkolaki miały okazje poznać lekarza, który chwile wcześniej zakończył operację. Zadowolone i  uśmiechnięte maluchy zrobiły sobie w centrum pamiątkowe zdjęcia i obiecały nas jeszcze odwiedzić. „Trzymamy” za słowo !

DSC05920  DSC05924  DSC05927  DSC05930  DSC05934  DSC05947  DSC05950  DSC05958  DSC05966

 

logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2020 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego