trwa ładowanie strony...O nas

CENTRUM WETERYNARYJNE GDAŃSKA 81

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce czynne całodobowo stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym. Zespół lekarzy i techników swoją codzienną pracą i wysiłkiem stara się zadbać o zdrowie i komfort swoich potrzebujących pacjentów. Nasze Centrum oferuje konsultacje chirurgiczne, radiologiczne, kardiologiczne, oraz dostęp do wyszkolonych internistów. Chęć pomocy zwierzętom najbardziej potrzebującym, sprawiła, że Centrum pomaga również podopiecznym Fundacji „Bo Ja Kocham Psy”.

Zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt jest dla nas bardzo ważne. W trosce o Państwa czas i wygodę , zapewniamy całodobowy dostęp do usług weterynaryjnych oraz bezkolejkowy system zapisów. Zakres usług, które oferujemy obejmuje zarówno działalność weterynaryjną jak i doradztwo dietetyczne i zoopsychologiczne. Pacjentom wymagającym intensywnej opieki zapewniamy leczenie stacjonarne w szpitalu.

Jeżeli to możliwe, prosimy o telefoniczną rezerwację wizyt.


logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce czynne całodobowo stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2017 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.