trwa ładowanie strony...WPISY I ARTYKUŁY


Sala Pożegnań

29 maja 2013

Niektórzy mówią „to tylko zwierzę”, nie ma duszy, nie czuje… My wiemy, że to nieprawda. To ktoś, kto trwa przy nas zarówno w dobrych jak i złych chwilach, w lepszym nastroju jak i gorszym, w smutku i radości. To ktoś, kto nigdy nas nie opuści, nie zdradzi. Będzie z nami do końca, bez względu na wszystko. Stroskany pożegna, gdy wychodzimy z domu i szczęśliwy przywita, kiedy wrócimy. Wszystko to niewymuszone, naturalne, prawdziwe… Prawdziwy przyjaciel! Choć chcielibyśmy, aby nasi przyjaciele byli zawsze z nami, nie jest to możliwe. Życie nawet najlepszych i najwierniejszych przyjaciół niestety nie trwa wiecznie. Taka jest kolej rzeczy, na którą nie mamy wpływu.
Stworzyliśmy specjalnie dla Państwa miejsce, w którym możecie towarzyszyć swojemu Pupilowi w ostatnich chwilach życia. W specjalnie przygotowanej, kameralnej Sali Pożegnań, mogą Państwo godnie rozstać się ze swoim przyjacielem. Pamiętajmy jednak, że to nie koniec historii Pupila, a wstęp do lepszego świata, gdzie czeka na niego lepsza, radosna przyszłość, bez smutków i bólu. Wspominając go sprawiamy, że cały czas istnieje. Choć fizycznie nie jest to już możliwe, to więź duchowa pozostanie na zawsze.
Ciało Pupila mogą Państwo zostawić u nas, ale warto także wiedzieć, że w Łodzi działa specjalny Cmentarz dla zwierząt „Cerber”.

DSC_1666

DSC_0001

DSC_1669

DSC_1668_

logo-gdanska81-alt

O nas

Centrum Weterynaryjne Gdańska 81 to miejsce stworzone na fundamentach połączenia pasji i chęci niesienia fachowej pomocy zwierzętom domowym.

© 2020 Centrum Weterynaryjne Gdańska 81. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Nazwa inwestycji "Wzrost konkurencyjności Kliniki Weterynaryjnej poprzez unowocześnienie wyposażenia do diagnostyki i opieki weterynaryjnej"
Całkowita wartość projektu 221.580,00 zł
Kwota dofinansowania z RPO WŁ 137.200,00 zł
Nazwa beneficjenta Centrum Weterynaryjne Spółka z o.o. (poprzednia nazwa: Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.)

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego